Šarplaninci

Jméno psa Chovná stanice/ jméno majitele
druh šampionátu

1990 - 2000

Any z Erisy chovu/ Černý
Český šampion

Apollo z Labských vírů/ Justová
Český junior šampion

Asta z Panské louky/ Křivánková
Český šampion

Baron / Dubecký
Český junior šampion

Big Bílý drak CS/ Gabrielová
Český šampion

Cinie od Heima/ Kotoučová
Český junior šampion

Ettien z Klamonky CS/ Šmatolánová
Český šampion

Kiki od Drndarskog/ Scheuch
Český šampion
Český junior šampion

Rin z Cerhovických drah CS/ Dreslerová
Český junior šampion

Smele/ Scheuch
Český šampion

Tula z Cerhovických drah CS/ Eliášková
Český grandšampion

Ugor od Drndarskog/ Rádler
Český junior šampion

2001 - 2010

Abigail od Akátového potoka/Matysová
Český junioršampion
Český šampion

Akbar Baskerwillův ranč/ Devetter
Český veterán šampion

Alka Halali Hou/ Ježek
Český junior šampion

Amelita z Moštěnského dvora/ Peclová
Český junior šampion

Andora-Gabry ze Zálezelského gruntu/ Králová
Český junior šampion
Český šampion

Andromeda Biba Faundland/ Křivánková
Český junior šampion
Český šampion

Atka Markétin sen/ Navrátilová
Český junior šampion

Aura Ghost of Mountains/ Dvořáková
Český junior šampion
Český šampion

Bora Alfa - Berhof/ Bendl
Mezinárodní šampion krásy - interšampion

Car Dren Sharislands/ Jemelka
Český junior šampion

Carica Kleja Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český junior šampion

Casin z Moštěnského dvora/ Scheuch
Český junior šampion
Český šampion

Cera Drena Sharislands / Kačmarčík
Mezinárodní šampion krásy - Interšampion
Český junior šampion
Český šampion

Chilly Lary Ště-Kot North / Třetina
Český junior šampion

Colli Ště-Kot North/ Šidák
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - Interšampion
Český veterán šampion

Deila Ště-Kot North/ Třetinová
Český junior šampion

Dick Meron Ště-Kot North/ Kotoučová
Český junior šampion
Český šampion

Dixi Dream Sharislands/ Šidák
Český šampion

Don Denár Ště-Kot North/ Šidák
Český junior šampion

Drenka Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český šampion
Český junior šampion

Elza Lary Ště-Kot North/ Kotoučová
Český šampion

Etnis z Moštěnského dvora/ Kačmarčík
Český grandšampion
Český junior šampion
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - interšampion

Feličitá z Moštěnského dvora/ Hájek
Český junior šampion

Fill Ště-Kot North/ Prokopová
Český šampion
Český junior šampion

Giga Bělohorská lípa/ Šajnerová
Český šampion
Český junior šampion

Gobi Bělohorská lípa/ Auzká
Český šampion

Gojko Gin Ště-Kot North/ Pech
Český šampion

Goldie Tary Ště-Kot North/ Polgarová - Kotoučová
Český junior šampion
Český šampion

Grom Tar Sharislands/ Šidák
Český junior šampion
Český šampion

Hegy z Moštěnského dvora/ Kačmarčík
Český šampion
Český junior šampion

Ikar Ště-Kot North/ Čermák
Český junior šampion
Český šampion

Karabaš Ště-Kot North/ Mudroňková
Český junior šampion

Lara Ravangradska/ Kotoučová
Český šampion
Český junior šampion

Lea Ravangradska/ Novák
Český junior šampion
Český šampion

Lord Beli Ště-Kot North/ Polgarová-Kotoučová
Český šampion
Český junior šampion

Luj / Jágrová
Český šampion

Maxi Goldi Ště-Kot North/ Polgarová-Kotoučová
Český junior šampion

Meda/ Kotoučová
Český junior šampion
Český šampion

Murka/ Šidák
Český junior šampion
Český šampion
Český grandšampion

Murko/ Polgarová - Kotoučová
Český šampion
Český junior šampion

Oleon Ště-Kot North/ Karasová
Český šampion
Český šampion
Český grandšampion
(Český veterán šampion - viz 20011 až 2020)

Paolina od Drndarskog/ Scheuch
Český junior šampion

Roki Ště-Kot North/ Zítková
Český junior šampion

Ron Ště-Kot North/ Šestáková
Český junior šampion

Sivka Medy Ště-Kot North/ Nechyba
Český šampion

Taras od Piksija/ Polgar
Český šampion

Uduk Ště-Kot North/ Křivánková
Český šampion
Český veterán šampion
Český junior šampion
Český grandšampion

Uks od Drndarskog/ Nováková
Český šampion

Urso Ště-Kot North/ Kačmarčík
Český junior šampion
Český šampion

Utma Ště-Kot North/ Kotoučová
Český šampion

Vendi od Drndarskog/ Drndarski a Grygarová
Český šampion

2011 - 2020

Agira z Malenických pastvin/ Cafourek
Český junior šampion

Airis Achazi - Shar Valley /Dostál
Český šampion
Český grandšampion
Český junior šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Akim pod Dřínovským vrchem/ Olmerová
Český junior šampion
Český šampion

Akira z Terky/ Krupica
Český šampion

Alexa z Terky / Havač
Český šampion

Allison Veryland/ Schimková
Český šampion

Ares z Malenických pastvin/ Novák
Český junior šampion

Atena / Kinclová
Český šampion

Azra Paruževanski / Ryndová (nyní Kinclová)
Český junior šampion
Český Grandšampion
Český šampion

Balů Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český grandšampion
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český junior šampion

Barin z Terky/ Mitreská
Český junior šampion
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český grandšampion
Šampion ČMKU

Bax Maks Ště-Kot North/ Balíková
Český junior šampion

Beatris Scharmaryes / Ryndová
Český šampion

Berenika z Terky /Václavíková
Český šampion

Berry z Medo Rako/ Hájek
Český junior šampion

Bona Ton-Ka Dog/ Kačmarčík
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - Interšampion

Brik Murko Suvodo/ Dostál
Mezinárodní šampion krásy - CIB
Český šampion
Český grand šampion

Brit Achazi - Shar Valley /Dostál
Český junior šampion

Britómartis z Galgenmuehle / Cestrová
Český junior šampion
Český šampion
Český grandšampion
Šampion ČMKU
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Caira from Swiss Mountains/ Nováková
Český junior šampion

Car Ton-Ka Dog / Polák
Český šampion

Chagy Betty Sharislands / Šidák
Český junior šampion

Cita Halali Hou / Olmerová
Český junior šampion

Colli Ton-Ka Dog / Janková
Český junior šampion

Daša Halali Hou / Manák
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Demi Strażnik Bałkana / Mrozowski
Český šampion

Dico/ Karaviloski
Český šampion

Draga Meda Ště-Kot North / Cafourek
Český veterán šampion

Drenka Ton-Ka Dog / Kačmarčík
Český šampion
Český junior šampion

Duma Murka Sharislands / Šidák
Český junior šampion
Český šampion

E'Damjan Sarplaninac von Srki / Pipková - Šťastná  (další tituly viz 2021 - 2030)
Český junior šampion
Český šampion

Eros Halali Hou / Zídková
Český junior šampion

Hara Drena Sharislands / Šidák
Český šampion

Hitra Maxi Ště-Kot North / Kotrbatý
Český šampion

Hodula z Moštěnského dvora / Kratochvílová
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Indiana Dixi Sharislands / Šidák
Český junior šampion
Český šampion

Issy Sharislands / Dostál
Český šampion
Šampion ČMKU
Český grandšampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB

Ištar Wells Sharislands / Weber
Český grandšampion
Šampion ČMKU
Český šampion
Mezinárodní šamipon krásy - CIB

Kara Hara Sharislands / Malá
Český šampion
Český grandšampion
Český šampion
Mezinárodní šampion krásy - CIB 

Larry Faundland / Kratochvílová
Český junior šampion

M-Katniss The God Of Macedonia / Olmerová (další tituly viz 2021 - 2030)
Český junior šampion

Muf Faunland / Mudroňková
Český junior šampion
Český šampion

Nasteta od Karaviloski / Šajnerová
Český šampion

Nelly Murka Sharislands / Malina
Český grandšampion
Šampion ČMKU
Český junior šampion
Český šampion

Nera Murka Sharislands / Šidák
Český šampion

Oleon Ště-Kot North / Karasová
Český veterán šampion
(ostatní tituly v letech 2001 - 2010)

Olga Varga's Bull / Varga
Český šampion

Onda Wera Ště-Kot North / Jedlička
Český junior šampion

Rek Ště-Kot North / Svobodová
Český junior šampion
Šampion ČMKU
Český šampion
Český grandšampion 

Šana Ště-Kot North / Kotrbatý
Český šampion

Valjana Ště-Kot North / Cestrová
Český veterán šampion
Český grandšampion
Český šampion

Vero Sharrit Faundland / Uhrová
Šampion ČMKU
Český šampion
Český grandšampion

Wera Mera Ště-Kot North / Kotoučová
Český junior šampion

Zora Varga's Bull / Varga
Český šampion

2021 - 2030

Agira z Malenických pastvin / Jana Myslivcová
Český šampion  10.10.2021
Šampion ČMKU 12.4.2022
Český grandšampion 10.4.2022

Ajk od Krivokapica / Miloš Dostál
Český šampion 9.10.2022
Šampion ČMKU 15.12.2023
Český Grandšampion 10.12.2023

Amálka Meda Ště-Kot North / Dana Malá
Český šampion 20.10.2021
Šampion ČMKU 6.2.2022
Mezinárodní šampion krásy - CIB 2.6.2022

Ayscha Achazi - Shar Valley / Miloš Dostál
Český veterán šampion 20.8.2023

Aran Ramongo / Lucie Tučková
Český šampion 7.1.2024

Babakaj Ště-Kot North / Vlastimil Karpíšek
Český šampion  6.2.2022

Bára Mira z Malenických pastvin / Petra Šanturovová
Český šampion 20.8.2023
Český grandšampion 17.3.2024

Bax Maks Ště-Kot North / Ing. Veronika Balíková
Český šampion 4.8.2021
Šampion ČMKU 29.9.2021
Český grandšampion 2.10.2021

Bera z Oseckých luk /Alena Šajnerová
Český šampion 2.5.2022

Berry Mira z Malenických pastvin /Jana Myslivcová
Český šampion 29.1.2023
Šampion ČMKU 16.4.2023
Český grandšampion  28.5.2023

C-Zara Agira z Malenických pastvin / Martina Haulerová
Český junior šampion 7.8.2022

Car Bax z Malenických pastvin / Petra Šanturovová
Český junior šampion 4.12.2022

Connie Agira z Malenických pastvin / Jana Myslivcová
Český junior šampion 29.1.2023
Český šampion 25.6.2023
Český grandšampion 17.3.2024

Corra Issy Achazi - Shar Valley / Mgr. Jitka Minaříková
Český šampion 28.5.2023
Mezinárodní šampion krásy CIB 4. 8. 2023

Cyara z Terky / PhDr. Dagmar Cestrová
Český junior šampion 8.1.2023
Český šampion 1.8.2023
Šampion ČMKU 9.12.2023
Český grandšampion 7.1.2024

D-Lexie z Malenických pastvin / Klára Žáková
Český junior šampion 8.12.2023

Derri Taras Suvodo / Bc. Zuzana Matoušová
Český junior šampion 9.10.2022

E'Damjan Sarplaninac von Srki / ThDr. Libuše Šťastná
Mezinárodní šampion krásy CIB 22.6.2021
(další šampionáty viz 2011 až 2020

El-Taris The God of Makedonia / Lenka Narovcová
Český junior šampion 1.3.2023

Ennie z Malenických pastvin / Petra Šanturovová
Český junior šampion 7.1.2024
Mezinárodní šampion krásy - CIB 5.12.2023
Mezinárodní junioršampion  CIB-J   17.7.2023
Junioršampion Polska
Junioršampion Slovenska

Gama / Markéta Folwarczna
Český junior šampion 9.12.2023
Polský junioršampion
Slovenský junioršampion
Mezinárodní junioršamipon krásy - CIB-J  12.10.2023

Heidy od Libeňské loděnice / Naděžda Ouřadová
Český junior šampion 22.6.2022

Chenda od Libeňské loděnice / Markéta Flowarczna
Polský junioršampion 
Slovenský junioršampion
Mezinárodní junioršampion - CIB-J
Polský šampion 
Slovenský šampion

Christoff od Libeňské loděnice / Hana Janešíková
Český šampion 27.1.2024

Issy Sharislands / Miloš Dostál
Český veterán šampion 22.5.2022

M-Katniss The God Of Macedonia / Romana Olmerová
Český šampion 22.3.2022

Saž - Meda Jahorinski od Zorana / Dana Malá
Český šampion 24.8.2021
Šampion ČMKU 24.8.2021
Český grandšampion 26.6.2022
Mezinárodní šampion krásy - CIB 15.11.2021