Klubový tábor pod bájným Blaníkem 19. - 26. srpna 2023

NOVĚ - KAM NA VÝLET V OKOLÍ
Na týden, ale klidně i na jeden až několik dní, jak se vám to hodí, můžete přijet se svým šarplanincem, krašákem nebo tornjakem pod bájnou horu Blaník poblíž Vlašimi (stř. Čechy, poblíž Benešova).
Na penzion Blaník a chata Blaník hned vedle, kde už jsme v minulosti byli a máme vyzkoušeno. (Na webu statekblanik.cz  si rozklikněte nahoře na listě PENZION a sousední CHATA nebo na hlavní stránce klikněte vpravo dole na tlačítko DALŠÍ OBJEKT)
Stojí na prostorné louce, uprostřed lesa. Loukou protéká potok, kde se dá brouzdat. U chalupy je gril, posezení pod přístřešekem a pod.

Termín - chalupu máme zamluvenou od soboty 19. 8. (příjezd nejdříve 14 hodin) do sobota 26. 8. (odjezd dopoledne)

Ubytování: Pokoje pro dvě až čtyři osoby mají wc a koupelnu každý zvlášť, dva pak jednu dohromady. Kuchyň je prostorná a vybavená.

Program jako vždy - zhruba od 9 hodin (dle dohody) společná socializace na louce, pak každý dle svého uvážení. Večer většinou společné grilování a posezení pod pergolou.
V okolí je spousta míst k výletům, v rámci soutěže Vyšlápni si, se můžeme společně nebo individuálně vydat na Blaník.

U chaty je vzdálená asi 50 metrů menší chata buď pro větší rodinu nebo známé. Přízemí zvlášť, zvlášť patro, kuchyně. Dole i nahoře koupena a wc.

Cena za noc pro osobu 530 Kč, dítě do 12 let 300 Kč
Snídaně už připravujeme společně (sýry, domácí vajíčka, buchty a tak), kdo chce, 40 Kč. Kdo chce inidiviálně, po svém, samozřejmě může.
Oběd si připravuje každý sám, zhruba 2 kilometry je vzdálená pověstná hospoda U Matouška, kde výborně vaří. 

Zájemci - pište na sarplaninac@seznam.cz, případně tel. 602 193 610 (Cestrová)